Кошик
1 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

ООО "УА-Системы"
+380 (50) 399-80-89
+380 (57) 759-07-32

Електромагнітні (соленоїдні) клапана Burkert

Продукція компанії Burkert

Комплексні системні рішення

Продукція Burkert застосовується скрізь, де протікають рідини або гази, які необхідно виміряти і відрегулювати. Будь то рівень, тиск, витрата або температура - запірна арматура і автоматика Burkert завжди знайде своє застосування. Як результат десятирічних розробок на світ з'явилися унікальні продукти, починаючи від електромагнітних, аналітичних клапанів, клапанів керування процесами і закінчуючи пневматичними приводами і датчиками.

Burkert як світовий лідер в цій області, звичайно ж, не обмежується розробкою окремих компонентів. Компанія пропонує розробку комплексних рішень для складних застосувань замовника. Більше п'яти десятиліть інженерного досвіду в даній області дозволяють вирішити практично будь-яку задачу.

Burkert пропонує більше, ніж Ви очікуєте. Для цього діє широка програма нерозривні між собою послуг, починаючи від технічних консультацій і закінчуючи після продажним сервісом.

Електромагнітні (соленоїдні) клапани Burkert широко застосовуються для відсікання, розподілу, регулювання нейтральних і агресивних рідин і газів, в тому числі пара, в різних діапазонах тиску і температури.

Так само Ви у нас можете купити прилади обліку газу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner